Výroba klaksonů


KlaksonyKlaksony se skoro ve 100% případů vyrábí z plastů. Naše společnost zaručuje, že základními surovinami pro výrobu Vašich klaksonů budou pouze prvotřídní materiály. Naše továrna na výrobu klaksonů má mezinárodně uznávané certifikace CE a EN71, které jsou pro Vás zárukou kvality našich výrobků.

Naše klaksony vyrábíme pod přísným dohledem pomocí speciálního stroje na výrobu klaksonů. Máme velkou nabídku nových výrobních forem na trumpety a klaksony a zároveň jsme pro Vás schopni zajistit výrobu formy přesně podle Vaší objednávky a Vašeho přání. Můžete si tak navrhnout klaksony přesně podle svojí představy a my je pro Vás vyrobíme ve skvělém designu a kvalitě.


Plastové klaksony

Naše plastové klaksony jsou vyrobeny ze 3 částí - hlavní trubice, zvonku a ventilů. Naši zkušení pracovníci používají nejnovější technologie a jsou vyškolení na každý krok výrobního procesu. Dohromady tak tvoří skvělý tým, který jednotlivé části vyrobí a poskládá do Vašich klaksonů a zároveň udrží nejvyšší kvalitu výrobků.

Pokud máte zájem o to, aby Vaše trumpety a klaksony byly potištěné, není nic jednoduššího než nám to říct! My pro Vás zajistíme výborný tým designerů, kteří zpracují Váš návrh na klaksony, které budou vypadat skvěle!

Kontrola kvality klaksonů

Klaksony velkoobchod

Před tím, než dokončené klaksony opustí továrnu, testujeme každou šarži, abychom zajistili prvotřídnjí kvalitu. Chceme se ujistit, že klaksony, které jsme pro Vás vyrobili, mají nejvyšší jakost.

U klaksonů testujeme kvalitu zvuku, jasnost potisku a mnoho dalších aspektů. Tímto způsobem našim zákazníkům můžeme nabízet nejlepší klaksony na trhu za rozumnou cenu bez toho, aby se museli obávat jakýchkoliv problémů.

Balení a transport klaksonů

Každý klakson je zabalen samostatně v plastovém pytlíčku. Vždy 50 ks se pak dává do jednoho kartonu. Klaksony samozřejmě můžeme zabalit i podle Vašich konkrétních požadavků. Naše společnost je známá tím, že plníme dodací lhůty. Ať už sídlíte kdekoliv, jsme schopni Vám klaksony a trumpety dodat ve stanoveném čase.